KONTAKTID

 

Aadress:   Sõpruse 90, Kasepää küla, Kasepää vald 49503 Jõgevamaa
Telefon: 772 7492
E-post: info@kasepaa.ee
Registrikood: 75022686

SEB Pank   EE67 1010 0220 4818 7005                                   
Swedbank  EE42 2200 0011 2027 2225                  

Tööaeg

E-R 8.00-16.00

 

 

 

Kasepää vallavalitsuse ametnike kontaktid

Nimi 

Amet 

E-post 

Telefon 

Jüri Vooder

vallavanem 

jyri@kasepaa.ee

77 27 452; 5297614

Marju Soop

vallasekretär 

marju@kasepaa.ee

77 27 292 

Kersti Kivi

pearaamatupidaja 

kersti@kasepaa.ee

77 27 371

Helle Hanst

maakorraldaja 

helle@kasepaa.ee

77 27 293 

Jana Kütt

ehitusspetsialist 

jana@kasepaa.ee

77 27 293 

Pille Pannik

registripidaja

pille@kasepaa.ee

77 27 492 

Maria Borissova

haldusspetsialist

maria@kasepaa.ee

77 27 492 

Jane Oja

arendusspetsialist

jane@kasepaa.ee

77 27 293 

Alfia Matrossova sotsiaalspetsialist alfia@kasepaa.ee 77 27 283; 58668004

Ametijuhendi nägemiseks kliki soovitud ametil.